Hakkımızda Bilgiler

FRY asansör yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile her türlü asansör sistemlerinde kaliteli hizmet ve ürünleri sizlere sunmak amacıyla kurulmuş ve her daim çözüm ortağınız olacaktır. FRY asansör sistemleri yolcu asansörleri, yük asansörleri, Monşarj servis ve yemek asansörleri, otel,cafe,ev villa asansörleri, sedye asansörleri, araç asansörleri, araç platformları, yük platformları, yürüyen merdiven ve yürüyen bant işlerinde, alanında uzman teknik ekibiyle hizmet vermektedir.Temel hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. En son Yönetmeliklere ve teknolojiye uygun , Avrupa standartlarında ürünlerin temini ,kurulumu , bakım ve servis işlemleri temel görevimizdir.
Misyonumuz ;
İleri teknoloji sayesinde inşaa edilen yapılar dikey olarak büyümektedir, bunun sonucunda taşıyıcıların da önemi artmış bulunmaktadır. Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, sürekli gelişmeye açık bir şirket olarak biz de sizler için yüksek konforlu kaliteli güvenli taşıyıcılar inşa edip hizmetinize sunuyoruz.
Vizyonumuz ;
Geçmişten bu zamana kadar içinde bulunmuş olduğumuz sektörün eksikliklerini, hatalarını, gözlemleyerek kendimizi sürekli yenileyerek montaj ettiğimiz taşıyıcıların kalitesiyle, güvenliğiyle ve konforuyla sektöre damgamızı vurmak. İnsan hayatından daha önemli hiçbir şey olmadığı prensibiyle taşıyıcı asansörlerimizi montaj ederken güvenliği ön plana alıp konfor ve kaliteyi de birlikte sunuyoruz Bu prensipler ilkesinde yapı inşası ile iştigal eden bir nevi iş ortağı olduğumuz firmaların taşıyıcı noktasında çözüm ortağı olup nihayetinde son kullanıcıların maksimum memnuniyetini sağlayan bir firma olmak bizim en büyük hedefimizdir.